Sraz automobiů „Z“ – Slatinice 2022

Dovolujeme si Vás jménem AZK Brno informovat o záměru uspořádat v pořadí

V. sraz s automobily naší oblíbené značky  Zbrojovka Brno

Uskuteční se ve dnech 10. – 12. června 2022 v penzionu Majorka ve Slatinicích, okres Olomouc

Sraz pro ubytované bude v pátek 10. 6. po 14 hodině v penzionu Majorka*** Slatinice.         Páteční večeře individuelní (je možno zajistit v rámci akce při příjezdu max. do 18 hod).
Od 19 hod je v penzionu naplánováno společné posezení (ve vlastní režii) ve společenské místnosti. Parkování Zetek v uzavřeném areálu penzionu. Podvalníky a tažná vozidla před penzionem na veřejném parkovišti.

Ráno v sobotu pro ubytované snídaně a pak hlavní akce:

sobota 11. června v 10:00 odjezd na společný celodenní výlet

V. sraz automobilů Zbrojovka Brno

Trasa bude cca 80 km s programem = návštěvou pamětihodností a přestávkou na oběd a kávu. Návrat do Slatinic je plánován na 17 hodinu.

Večer bude v Penzionu Majorka slavnostní s jídlem a  barovou obsluhou. Jídlo formou rautu.

****************

Neděle 12. června snídaně a v 10:00 společný odjezd na prohlídku Veteran Areny v Olomouci, po prohlídce „rozjezd“ k domovům.

Za organizační výbor „hanácké sekce“  pořádající  V. sraz ZETEK Slatinice 2022 srdečně zve Jiří Kohlíček, tel. 602 705 227, kohlicek@cbox.cz

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA