IV. Sraz Auto Z klubu Brno 2019 na Šumavě

Svojšice 4.–7. 7. 2019

Milí zetkaři,
dovolujeme si Vás jménem Auto Z klubu Brno pozvat na IV. Setkání automobilů v roce 2019 naší srdcové značky Zbrojovka Brno – Zetky na Šumavě s centrem ve vesničce Svojšice.

Sraz se uskuteční první červencový prodloužený sváteční víkend, pod kopcem Svatobor, v malebné vesničce Svojšice, v areálu zahrady a domu rodiny Huclových. Příjezd účastníků je vždy do Svojšic u Sušice č.p. 30 (část obce Petrovice u Sušice), kde bude zázemí celé akce, auta a vleky je nejlépe možné zaparkovat na zahradě ve Svojšicích, kde bude také probíhat po všechny dny odpolední a večerní program.

Předběžně plánovaný program setkání (je možná účast jen v některé dny):

Čtvrtek – příjezd účastníků (možný již od dopoledních hodin)
Během dne možnost individuálních prohlídek našeho mini muzea veteránů, večerní posezení.

Pátek – kratší jízda po okolí. Návštěva poutního areálu Andělíček, výjezd na vrch Svatobor a vystoupání na rozhlednu, oběd, odpoledne volná zábava na zahradě ve Svojšicích (pro zájemce možnost koupání v bazénu) večerní posezení.

Sobota – delší jízda po Šumavě. Návštěva Moto muzea v Kašperských Horách, oběd, prohlídka hradu Velhartice, večer posezení s grilováním na zahradě ve Svojšicích.

Něděle – návrat domů

Je nutné závazně potvrdit účast do 15. 11. 2018 z důvodu kapacity ubytování v hotelech

Možnosti ubytování:

Pro pohodlné – tento hotel je zatím již plně obsazený! Pokusíme se získat další pokoje…
Ubytování v místě srazu vzdálenost cca 500 m, v hotelu Gandalf ve Svojšicích cena za jednu osobu se snídaní 750,- Kč. Cena za čtyřlůžkový apartmán včetně snídaně je 2.700 Kč (625 Kč za osoba).
https://www.hotelgandalf.com (omezeno množstvím 14 účastníků, možnost dvoulůžkového pokoje nebo dvou čtyřlůžkových apartmánů)
Ditě nebo 2 děti v dvoulůžkovém pokoji s rodiči je možné. Přistýlky jsou k dispozici.
Děti do 3 let: ZDARMA, od 3 do 12 let: – 50%, nad 12 let: – 25%

Pro abstinenty – případně s možností odvozu
Ubytování v blízké vesnici Petrovice U Sušice vzdálenost cca 4 km, v hotelu U Luhanů cena za jednu osobu se snídaní asi 400,- Kč

Pro sportsmany
Ubytování ve vlastním stanu nebo autě na zahradě u Huclů ve Svojšicích. Záchod a koupelna k dispozici.

Pro dobrodruhy
Ubytování v podkroví zahradního domku na zahradě u Huclů ve Svojšicích, spacák a karimatka nutná, kapacita – kolik se vás vejde cca 15 lidí.

Proto, abychom mohli vše dobře připravit, potřebujeme znát několik informací, které nám prosím zašlete co nejdříve.
Přihláška v nejpozději do 15. 11. 2018!

Kontakt: ma.alca@seznam.cz, Martin Hucl, Plzeňská 215 b, Praha Motol, 150 00. Tel.: 723 803 577.

Děkujeme a těšíme se na Vás v co největším počtu Martin Hucl s rodinou

Odkazy na srazy: